zapsaný spolek Ryzáček

Volnočasové aktivity

Jezdecký kroužek

Pro děti od 10 let. Děti se učí o koně starat - od uklízení kobyláků, čištění koní po krmení. Zjišťují, co péče o koně obnáší. Seznamují se se základy ježdění i prací ze země. Nezapomínáme ani na teoretické základy.

Kroužek probíhá každou středu a čtvrtek od 15 do 18 hod. (600 Kč/měsíc)

ryzacek@email.cz, +420 731 136 192

Kroužek Krasojezdec

Pro děti od šesti let. Děti se naučí kompletní péči o koně, protáhnou a rozhýbou si tělo a užijí si spoustu zábavy s koňmi.

Využíváme prvky voltiže, veselé hry na koni i různé pomůcky. Naučí se postupně ovládat koně ze země i ze sedla. Děti mají možnost se předvést na vystoupeních.

Každý pátek 15-19 hod. (600 Kč/měsíc)

ryzacek@email.cz, +420 605 766 154

Příměstské tábory

Tábory pořádáme v době letních prázdnin i při příležitosti kratších prázdnin během roku. Tábory jsou pro děti od 7 (6) let do 12 (13) a probíhají od rána od 8 hodin do odpoledních 16 hod. V ceně tábora jsou vždy zahrnuty obědy.

Na táborech děti zažijí spoustu dobrodružství při netradičních aktivitách s koňmi a dalších zajímavých outdoorových aktivitách.

, +420 605 766 154

Zážitkové aktivity

Vyjížďky na vedeném koni jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i rodiny s dětmi, které chtějí využít volného času pro relaxaci v přírodě s pohledem na svět z koňského hřbetu…

Veřejné akce

Každoročně pořádáme na Ryzáčku několik veřejných akcí určených pro všechny příznivce koní a aktivit v přírodě. Součástí některých akcí jsou také vystoupení dětí ze zájmových kroužků.